Nirvana Belek Villaları

Antalya’da Kiralık Villalar | Özel Havuzlu Yazlık Tatil Evleri

Villa Kiralama Koşulları

Nirvana tatil villaları tüm yıl boyunca açıktır ve kiralanabilir. Antalya Belek’te bulunan villalarımızı kiralamak isteyen değerli misafirlerimizin hak ve yükümlülüklerini aşağıda listelenmiştir.

Nirvana Belek Villaları tam donanımlı mutfakla birlikte kiralanmaktadır. Tüm yiyecek, içecek ve ev ihtiyaçları misafirler tarafından sağlanmaktadır. Villaya varış saatinize bağlı olarak misafirlerimizin konaklamaları süresince ihtiyaç duyabilecekleri alışverişler için en yakın süpermarkete uğrayıp alış-verişlerini yapmalarını tavsiye ederiz. Tek kullanımlık tuvalet kâğıdı, el yıkama sabunu girişte verilse de, misafirlerimizin kendi kişisel bakım, hijyen ve temizlik malzemelerini yanlarında getirmeleri gerekir.

Giriş Saati

$14:00

Kartla Ödeme

$Evet

Ön Ödeme

$Evet

Bebek Yatağı

$Evet

Sigara

$Hayır

Ücretsiz İptal Süresi

$30 Gün

Çıkış Saati

$11:00

Nakit Ödeme

$Evet

Depozito

$Evet

Mama Sandayesi

$Evet

Evcil Hayvan

$Hayır

Uzun Konaklama

$30 Gün

Konaklama Kapasitesi

Villalarımız maksimum 8 kişinin konaklayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tatil villalarımızda konaklayan toplam misafir sayısı (yetişkin ve çocuk) belirtilen yatak kapasitesini geçmemelidir. Tatil villalarımızda konaklama için yaş sınırı yoktur. Müsaitlik durumuna göre ilave bebek yatağı temin edilebilir.

Rezervasyon ve Ödeme

Tatilde villa rezervasyonunu yapmaya karar verdiğinizde ve giriş çıkış detaylarını bize gönderdiğinizde, ödemeniz gereken tutar ve ödeme yöntemini sizlere hemen sunacağız. Peşinat, depozito ve bakiye ödemesi gibi detaylar tarafınıza özel olarak verilecektir. Rezervasyonunuzun onaylanması için ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Deposit ödemesi tesise varışta alınacaktır.

Ücretsiz İptal

Tatil planlarınızı değiştirirseniz ve villa rezervasyonunuzu iptal etmek veya tarihlerini değiştirmek isterseniz, varış tarihinden 30 gün öncesine kadar ücretsiz iptal ve değişiklik imkanından yararlanabilirsiniz.

Sessiz Saatler

Nirvana Belek Villaları kendine ait bahçesinde özel havuzları bulunmaktadır. Misafirler tatillerinin tadını istedikleri kadar mahremiyet içinde çıkarabilirler. Ancak komşu villa sakinlerinin yüksek müzik ve yüksek sesli konuşmalardan rahatsız olabilecekleri göz önünde bulundurularak 23:00 – 10:00 saatleri arasında misafirlerimizin sessiz saat kuralına uymaları gerekmektedir.

Bakım ve Hizmetler

Firma temsilcisi veya teknisyenlerimiz, gerekli bakımların yapılması (sulama, çim kesme, havuz bakımı) amacıyla villa bahçesine erişim sağlayabilir. Yüzme havuzlarımız 01 Nisan – 31 Ekim tarihleri arasında hizmet vermektedir. Tüm havuzlarımızın kimyasal kontrolleri ve periyodik bakımları teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Görevli teknisyenlerin havuz ve bahçeye girerek hizmet vermelerine izin vermenizi rica ederiz.

Sigara İçmek

Evlerin içerisinde sigara içmek yasaktır. Bahçe, havuz çevresi, teras ve balkonlarda sigara içilebilir. Bu alanlarda küllükler mevcuttur.

Sorumluluklar

Nirvana Holidays, bu sayfada yer alan tüm bilgi ve özelliklerin doğru ve gerçek olduğunu beyan eder. Nirvana Belek Villaları, misafirlerin ve ziyaretçilerin tesiste kaldıkları süre boyunca karşılaşabilecekleri hastalıklardan, herhangi bir fiziksel yaralanmadan sorumlu değildir. Bu nedenle misafirlerin seyahatlerinden önce kapsamlı seyahat sigortası satın almaları önemle tavsiye edilir.
Cihazları veya ev eşyalarını kullanırken arıza veya teknik sorun yaşanması durumunda, oluşabilecek daha büyük bir tehlikenin önlenmesi için misafirin vakit kaybetmeden yönetimi derhal bilgilendirmesi gerekmektedir. Misafir, sorunun çözümü için Nirvana teknik servisine gerekli süreyi vermekle yükümlüdür. Aksi takdirde tatil dönüşünde yapılacak şikayetler dikkate alınmayacak ve herhangi bir tazminat talep edilemeyecektir. Villadan çıkış gününde veya sonrasında yapılan hiçbir tazminat talebi dikkate alınmayacaktır.

Nirvana Tatil Villaları, sebebi ne olursa olsun misafirlerin veya misafir grubunun herhangi bir üyesinin uğradığı kayıp, hasar veya ek masraflardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Bize Ulaşın

Nirvana Belek Villaları erken rezervasyon yaptıran misafirlere özel fiyat avantajı sunmaktadır. Konaklama tarih ve sürenize göre değişiklik gösterebilecek tatil villalarımızın en uygun fiyat teklifi için doğrudan bizimle iletişime geçmeniz rica olunur.